e-Mutabakat Çözümü

TÜRKBELGE e-Mutabakat çözümü 3 farklı hizmet modeli ile müşterilerine sunulmaktadır. Bu hizmet modelleri;

ERP Entegrasyon

Veri Yükleme

Manuel Yönetim

1) ERP Entegrasyon

50+ ERP ile yapılan entegrasyon çalışmaları neticesinde, sadece ilgili verilerin güvenli bir şekilde web service üzerinden alınarak muhataba iletilmesi ve alınan mail durum cevaplarının, mutabakat cevaplarının ve iliştirilen dokümanların bir dashbord ekranında kullanıcıya gösterilmesi şeklindedir. ERP Entegrasyon yöntemi diğer yöntemlere göre daha hızlı ve pratik bir yöntem olup, ERP entegrayonları ve davranışlarına göre farklılıklar gösterebilir.

2) Veri Yükleme

Excel üzerinden önceden hazırlanmış bir şablon dahilinde verilerin yüklenmesini içerir. Bu modelde müşteri indirmiş olduğu excel şablonu içerisine ilgili bilgileri yazar ve portal yazılımı aracılığıyla yükleme yapar. Son kontrolleri yaptıktan sonra ilgili mutabakatların firmalara gönderimi sağlanır. Bu model de gönderilen mail durum cevaplarının, mutabakat cevaplarının ve iliştirilen dokümanların bir dashbord ekranında kullanıcıya gösterilmesi mümkündür.

3) Manuel Yönetim

Kullanıcı kendisine açılan arayüz üzerinden ilgili bilgilerin girişini sağlar. Sistem üzerinden son kontrollerini yapar ve gönderim sağlanır. Bu model de gönderilen mail durum cevaplarının, mutabakat cevaplarının ve iliştirilen dokümanların bir dashbord ekranında kullanıcıya gösterilmesi mümkündür. 

HIZLI

Telefon, mail, faks trafiği yerine, süreçleri web üzerinden hızlandırabilir, yüzlerce firma ile ilgili sonuçları tek bir ekranda kontrol edebilirsiniz.

TASARRUFLU

Süreçler web üzerinden yönetileceğinden, zaman ve malzeme tasarrufu sağlamaktadır.

KOLAY

Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları TÜRKBELGE portal üzerinden online kontrol edebilir, tamamlanan ve onaylanan mutabakatları kontrol edebilirsiniz.

UYUMLU

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, TÜRKBELGE e-mutabakat çözümü ile uyumlu bir şekilde çalışabilirsiniz.

RAPORLAMA

Mutabakatlarınıza ait tüm detayları ( mutabıklık durumu, iletim durumu vb.) rapor ekranlarından takip edebilir, gerekli aksiyonları alabilirsiniz.

VERİ AKTARIM

TÜRKBELGE portal yazılımı üzerinden herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aktardığınız verilerinizi anında portale yükleyebilirsiniz.

OTOMATİK HATIRLATMA

Cevap alınamayan firmalara sistem üzerinden otomatik olarak tekrar mail göndermesini sağlayabilirsiniz.