Hakkımızda

TURKBELGE kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtmış ve bu bağlamda Toplam Kalite Yönetim yaklaşımını etkin olarak uygulamış, gerek kurumsal gerekse bireysel pazara yönelik faaliyetlerinde operasyonel mükemmellik, bakış açısında yenilikçilik, hizmet ve sunumlarında etkin insan kaynağı ve dinamik yönetim tarzı ile bilişim sektörüne sağladığı katkılarının yanında 2018 yılından bu yana, güçlü sermaye yapısı, uzman kadrosu ile e-dönüşüm hizmetlerinde de varlığını sürdürmektedir.

TURKBELGE, İstanbul ve Ankara’da olmak üzere iki ayrı yedekli veri merkezli alt yapısı, bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve kalite standartları ile yasal düzenlemelere uygun e-dönüşüm hizmetleri vermektedir.

TURKBELGE Türkiye genelinde 100’den fazla çözüm merkezi ile uçtan uca hizmet veren Türkiye’nin önde gelen e-dönüşüm firmasıdır.

• ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi, ISO 22301:2012 İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi, ISO 20000-1:2005 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Sistemi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
• Sistem yönetim süreçleri ITIL uyumludur. Yetkin ve sertifikalı personelleri ile tüm süreçlerinizi yönetir.
• Karşılaştığınız her durumda uçtan uca çözümler ve/veya diğer hizmet şekillerine göre farklı, esnek seçenekler sunar.
• TURKBELGE ile E-Fatura işlemlerinizi outsource ederek maliyetlerden avantaj elde ederken, mevzuat takibi, yasal uyum gibi düzenli güncellemeleri izlemekten de kurtulmuş olursunuz.
• TURKBELGE, Bilişim ve E-Dönüşüm alanında tüm ürünleri, servisleri ve çözümleri; 360 derece bakış açısıyla ve 7 / 24 yerinde müşteri destek hizmet anlayışı ile sunar.

Müşteri memnuniyetini sürekli ve tatmin edici kılmak TURKBELGE’nin en önemli misyonudur. Ürün tedarikçileri ile iş ortaklığı bazında çalışmak, çalışanlarına ideale yakın çalışma şartları sunmak ve tüm bunların sonucunda firma değerini en üst seviyeye getirmek TURKBELGE’nin olmazsa olmazları arasındadır. Kurumsal pazarda yürüttüğü entegrasyon projeleri ve bireysel pazarda tüketicinin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek çözüm üreten TURKBELGE katma değerli ürünleri ile sektörün dinamiklerini belirlemeye devam etmektedir.

TÜRK BELGE, 100′ün üstünde çalışan sayısı ve devamlı büyüyen müşteri portföyü ile sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.