Zaman Damgası

TÜRKBELGE, BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından onaylı Zaman Damgası Sertifika Hizmet Sağlayıcısının iş ortağıdır. TÜRKBELGE Zaman Damgası sertifikaları, e-defter, e-fatura, e-arşiv gibi tüm e-devlet uygulamalarında geçerlidir.

Kaliteli Hizmet

Geniş müşteri temsilcisi kadromuzla sizlere bu konuda hizmet vermek için hazır olarak bekliyoruz. Satış departmanlarımız aracılığıyla işlemlerinizi güvenli ve hızlı olarak tamamlayabilirsiniz.


En Uygun Fiyatlar

En uygun fiyatlarla Zaman Damgası sahibi olmanızı istiyoruz. Fırsatlardan yararlanmak için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Yaygın Kayıt Birimi Ağı

30 ilde Hizmetlerimiz yanı başınızda. Size en yakın kayıt birimimize giderek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Ücretsiz Kurulum ve Teknik Destek

Satış ve teknik destek taleplerinizi karşılamak adına sizin için her an hazır müşteri temsilcilerimizle anlık görüşmeler yaparak işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Teknik destek personellerimiz tarafından uzak masaüstü bağlantı programı aracılığı ile, bilgisayarınıza bağlanarak e-imza uygulamanıza göre gerekli tüm kurulumlar anında ücretsiz olarak gerçekleştirilir.